Ücretsiz Web Sitesi Neden Açılmamalıdır ?

Haz 9, 2020 SEO
Ücretsiz Web Sitesi Neden Açılmamalıdır

Web sitelerini ücretli ya da ücretsiz açma imkânınız vardır. İnsanlar ilk aşamada ücretsiz web sitelerine yönelebilirler ancak bu kurumsal kimliğinize faydadan ziyade zarar getirir. Ücretsiz olarak açtığınız web sitelerinde birçok kısıtlamayla karşılaşırsınız. Hedef kitlenize yönelik bir tasarım yapmakta ise zorluk çekersiniz.

Ücretsiz web sitelerinde .com gibi ya da .net gibi bir uzantıya sahip olmazsınız. İnsanlar böyle bir web sitesinin kurumsal bir şirkete ait olduğunu asla düşünmezler. Şirketiniz için kötü bir imaj yaratmış olursunuz. Ayrıca web sitesi kurmanın maliyeti, ödemekten çekineceğiniz kadar yüksek değildir. Şirketinize getireceği faydaları düşünürseniz, vakit kaybetmeden gereken ücreti ödeyip bir Web sitesi açmaya karar verirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

İnsanlar akıllarına takılan bir konuyu hemen internet üzerinden araştırmaya başlarlar. Dolayısıyla şirketlerin isimlerini hedef kitlelerine duyurabilmeleri için mutlaka iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmaları gerekir. Özellikle ürün pazarlamak ve daha çok satış yapabilmek isteyen şirketler yalnızca E-ticaret sitesi açmakla kalmamalı, bu Web sitesi üzerinden satış da yapmalıdır.

Web sitesi tasarımınız, sizin ya da şirketinizin internet üzerindeki temsilcisidir. Bu nedenle konunun üzerinde hassasiyetle durmalı ve iyi tasarlanmış bir web sitesi açmalısınız. İnsanlara siteniz üzerinden ulaşabilir, bireysel ya da kurumsal olarak tanıtımınızı yapabilirsiniz. Ancak kurumsal kimliğinize zarar vermemek için, ücretsiz Web sitelerinden mutlaka kaçınmanız gerektiğini unutmamalısınız.

“Ücretsiz Web Sitesi Neden Açılmamalıdır ?” hakkında 2 yorum
 1. Hi,

  We’re wondering if you’ve considered taking the written content from and converting it into videos to promote on Youtube? It’s another method of generating traffic.

  There’s a 14 day free trial available to you at the following link:

  Regards,
  Aaron

 2. Hi, We are wondering if you would be interested in our service, where we can provide you with a dofollow link from Amazon (DA 96) back to ?

  The price is just $67 per link, via Paypal.

  To explain what DA is and the benefit for your website, along with a sample of an existing link, please read here:

  If you’d be interested in learning more, reply to this email but please make sure you include the word INTERESTED in the subject line field.

  Alternatively, check out the frequently asked questions and complete the form here:
  Kind Regards,
  Claudia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05305607498